Natječaji

Upute za pripremu kandidata prijavljenih na natječaj učiteljica razredne nastave u produženom boravku te obavijest o vremenu i mjestu održavanja testiranja i razgovoru s ravnateljicom

Osnovna škola „ Milan Brozović“ Kastav

KLASA: 080 - 03/20 - 01/1

URBROJ: 2170–55–01–20-83

Kastav, 16.12.2020.

POZIV KANDIDATIMA ZA UČITELJA/ICU RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU NA ODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME - 3 IZVRŠITELJA/ICE

Testiranje prijavljenih kandidata za NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa učitelja/ice razredne nastave  u PB na određeno puno radno vrijeme za rad u 0Š „Milan Brozović“ održat će se u srijedu, 23. prosinca 2020. u učionici br. 25 ( drugi kat lijevo )  na adresi: OŠ „Milan Brozović“, Skalini Istarskog tabora 3, Kastav,  s početkom u 18,00 sati.

1. UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE U PB,  na određeno puno radno vrijeme  za rad u OŠ „ Milan Brozović“, Kastav  - 3  izvršitelja/ice
  • 18,00 sati - Dolazak, utvrđivanje identiteta i popisa kandidata te upute za pripremu prijavljenih kandidata
  • 18,15 sati - Pisana provjera (testiranje)
  • 20,00 sati - Usmena provjera (intervju)

KANDIDATI KOJI SU POZVANI NA TESTIRANJE:

1.      FILIPOVIĆ LUNA

2.      HAREJ - ČARGONJA EMA

3.      KOLOMBO MARTA

4.      PECORARI SANDRA

5.      SKOČIĆ PETRA

Kandidati su dužni prije početka testiranja predočiti važeću identifikacijsku ispravu.

Mole se kandidati da na testiranje dođu s maskom za lice i svojom kemijskom olovkom, a na ulazu u školu bit će im izmjerena tjelesna temperatura.

Ako kandidat/kandidatkinja ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

Isti dan, s najbolje tri rangirane kandidatkinje u 20.15 sati održati će se usmeni razgovor kod ravnateljice.

U privitku su svi potrebni dokumenti za testiranje i pripremu kandidata:

1.    Natječaj

2.    Upute kandidatima

3.       Pravni i drugi izvori za pripremu

objavio: Administrator   datum: 16. 12. 2020.