Popis udžbenika i dodatnih obrazovnih materijala

Popis udžbenika i dodatnih obrazovnih materijala za šk. god. 2023./2024. Vijest ima dokument u privitku

Poštovani roditelji,

za šk. 2023./2024. godinu Ministarstvo znanosti i obrazovanja financira svim učenicima nabavku udžbenika koji će učenike dočekati u Školi početkom nastavne godine. Popis udžbenika nalazi se u prilogu. Udžbenici nabavljeni sredstvima Državnog proračuna vlasništvo su Škole, učenici ih koriste te ih na kraju školske godine vraćaju u kompletu neoštećene.

Popis dodatnih obrazovnih materijala (radne bilježnice, atlasi, kutije za tehičku kulturu i fiziku, likovne mape i slično) po razredima također se nalaze u dokumentima u prilogu. Sredstva za nabavku dodatnih obrazovnih materijala nisu osigurana te ih roditelji sami nabavljaju prije početka nastavne godine.

Od nove školske godine Grad Kastav će sufinancirati, uz sufinanciranje prvašića, i dodatne materijale za učenike od 2. do 8. r., a javni poziv s detaljima objavit će se u rujnu.

Napomena:
Učenicima koji se školuju po prilagođenom nastavnom programu bit će rečeno na početku nastavne godine što od dodatnih materijala moraju nabaviti.

Obavijest roditeljima prvaša:
Informacije o stranom jeziku i razrednom odjelu za buduće prvaše bit će poznate nakon formiranja razrednih odjela.

Popis udžbenika za šk. god. 2023./2024.:

Dodatni obrazovni materijali:

:: opširnije ::