preskoči na sadržaj
Raspored informacija

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE U ŠK. 2017./2018. GODINI

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE U 
ŠK. 2017./2018. GODINI

A TJEDAN

U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2017./2018. kreću 2.,3.,6. i 8. razredi.

U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2017./2018. kreću 1.,4.,5. i 7. razredi.

 

B TJEDAN

U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2017./2018. kreću 1.,4.,5. i 7. razredi. 
U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2017./2018. kreću 2.,3.,6. i 8. razredi.

 

 

 

Razrednik
e-mail

Termin

1.a

Marica Jurić
marica.juric@skole.hr 

 A tjedan, Četvrtak 17:15-18,30
(uč.br. 2)
 B - tjedan, Četvrtak 9:55-10:35
(kabinet RN )

1.b

Lidija Spajić Raičević
lidija.spajic-raicevic@skole.hr

 A tjedan, Ponedjeljak  17:55 - 18:40
 B tjedan,  Ponedjeljak  9:50 - 10:35

1.c

Mladenka Rumora
mladenka.rumora@skole.hr

 A tjedan , Ponedjeljak  17:15 - 18:00
( uč. br. 4 )
 B tjedan,  Ponedjeljak  9:50 - 11:35
( kabinet RN )

1.d

Dunja Prener
dunja.prener@skole.hr

 A tjedan, Ponedjeljak  17:15 - 18:00
( uč. br. 1 )
 B tjedan,  Ponedjeljak  10:45 - 11:30
( kabinet RN )

1.e

 Melita Latović
melita.latovic@skole.hr

 

2.a

Danijela Žiža Grozdanoski
danijela.ziza-grozdanoski
@skole.hr

A tjedan , Ponedjeljak  9:50 - 10:35  (kabinet RN,)
B tjedan, Utorak  17:10 - 18:00
(uč. br. 4)

2.b

Doris Grgas-Oštro
doris.grgas-ostro@skole.hr

A tjedan, Petak 9:50 - 10:35
(kabinet RN,1.kat)
B tjedan ,Srijeda 17:10 - 18:00 (uč.br.2)

2.c

Ingrid Traub
ingrid.traub@skole.hr

A tjedan, Četvrtak 9:50 - 10:35
(kabinet RN,1.kat)
B  tjedan, Srijeda 18:00 - 18,45  (uč.br.1)

2.d

Biljana Rubeša
biljana.rubesa@skole.hr

A tjedan, Ponedjeljak,8:50 - 9:35 (kabinet RN)
B tjedan, Ponedjeljak,17:50 - 18:40 (uč.br.3)

2.e

Iva Orlić 
iva.orlic@skole.hr

A tjedan, Utorak 8:50 - 9:35
(kabinet RN)
B tjedan, Srijeda 17:10 - 18:00
(uč. br. 17)

3.a

Daliborka Rotar 
daliborka.rotar@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 17.15-18.00 učionica br.13
B-tjedan, petak 10.45-11.30 kabinet RN

3.b

Sanja Kinkela
sanja.kinkela@skole.hr 

A-tjedan, četvrtak 8.50-9.35
(kabinet RN) 
B-tjedan, četvrtak 17.15-18.00  

3.c

Nina Bjelić
nina.bjelic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 9.50 - 10.35
(kabinet RN)
B-tjedan, ponedjeljak 17.15 - 18.00
(uč. br 14) 

3.d

Alison Ružić Perinić
alison.ruzic@skole.hr

A-tjedan,  Četvrtak 12.20- 13.10 (kabinet RN)
B-tjedan,  Srijeda 17.10- 18.00 h
(uč. br. 15)

4.a

Maja Ševerdija
maja.severdija@skole.hr

A-tjedan, utorak 17:10 - 18:oo (uč.br.15)
B-tjedan, četvrtak 9:50 - 10:35
(kabinet RN)

4.b

Đurđica Pilepić
durdica.pilepic@skole.hr

A-tjedan, srijeda 18,00 ( uč. 16 )
B-tjedan, četvrtak 10,45 - 11,30
( kabinet RN )

4.c

Marta Kolombo
marta.kolombo@skole.hr

A-tjedan, Četvrtak 18:00-18:45 (uč.br.14)
B-tjedan, Utorak 9:50-10:35
(kabinet RN)

4.d

Ana Fumić Kripl
 

A tjedan, Utorak  17:15 - 18:00(uč.br.13)
B tjedan,  Utorak 10:45 - 11:30
( kabinet RN )

5.a

Aleksandra Vukelić
aleksandra.vukelic1@skole.hr

A-tjedan, srijeda 11.35 – 12.20

B-tjedan, utorak 16.15 – 17.20

5.b

Hrvoje Buger
hrvoje.buger@skole.hr

A-tjedan, Utorak 12:25 - 13:10
B-tjedan,  Četvrtak 16:15 - 17:00

5.c

Ivona Budimir
ivona.budimir@skole.hr

A-tjedan, Četvrtak 15:20 - 16:05
B-tjedan, Srijeda 16:15 - 17:00

6.a

David Stainko
david.stainko@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 10:45-11:30,
kabinet dvorana
B-tjedan, srijeda 17:05 - 17:50,
kabinet dvorana

6.b

Magit Matkovic
magit.matkovic@skole.hr

A-tjedan, utorak 9,55 - 10,35
B-tjedan, četvrtak 18,00 - 18,45

6.c

Milena Obradović Konjevoda
milena.obradovic-konjovoda
@skole.hr

A-tjedan,-srijeda 17.05-17.50h
kabinet dvorana
B-tjedan, -srijeda 10.45-11.30h
kabinet dvorana

6.d

Dolores Saršon
dolores.sarson@skole.hr

A-tjedan,  utorak  8.00  - 8.45,
kabinet PMP-a
B-tjedan, utorak  od 17.15, kabinet PMP

7.a

Dubravka Uroda
dubravka.uroda@skole.hr

 A tjedan,srijeda 18,00 - 18,40
 kabinet JUP-a
 B tjedan , četvrtak 12,25 - 13,10
 kabinet JUP-a

7.b

Ljiljana Prpić
ljiljana.prpic1@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 18:00, učionica 23
B-tjedan,  utorak 9:45 do 10:30,
kabinet PMP-a

7.c

Vedrana Novović
vedrana.novovic@skole.hr

A-tjedan, utorak 18.00 - 18.45,
kabinet JUP-a
B-tjedan, prema dogovoru

7.d

Barbara Babić
barbara.babic6@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 18.00 - 18.45, učionica 12
B-tjedan, utorak 10.45 - 11.30,
kabinet JUP-a

8.a

Daniela Zaninović
daniela.zaninovic@skole.hr

A-tjedan, petak, 17.05.- 17.50.,
učionica 11
B-tjedan, ponedjeljak, 10.45.- 11.30., učionica 11

8.b

Viviana Vidas – Kezele
viviana.vidas-kezele@skole.hr

A-tjedan,  petak 10:45-11:30
B-tjedan, utorak 17:55-18:40
učionica 25

8.c

 Nataša Cakić Galešić
natasa.cakic-galesic@skole.hr

A-tjedan,  utorak 11:35-12.20,
kabinet JUP-a
B-tjedan,  petak 16:15-17:00
kabinet JUP-a

8.d

Maja Bačić Ostović
maja.bacic2@skole.hr

A-tjedan, petak 17.55-18:40
kabinet JUP-a
B-tjedan, četvrtak 12:25- 13:10
kabinet JUP-a

 

Željka Čačić
zeljka.cacic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 15:20 - 16:05
kabinet 28
B-tjedan, utorak 18:45 - 19:30
učionica 24

 

Anita Pregelj
anita.pregelj@skole.hr

A-tjedan,  srijeda 18.00 - 18.40,
učionica 21
B-tjedan,  četvrtak 17.00 - 17.45, učionica 21

 

Ružica Mirić – Agbaba
ružica.miric-agbaba@skole.hr

A-tjedan,   srijeda 17:00, učionica 25
B-tjedan,  ponedjeljak 17:00,
učionica 24

 

Dragana Burazerović
dragana.burazerovic@skole.hr

A-tjedan,  srijeda 16:15 - 17:00,
kabinet JUP-a
B-tjedan,  srijeda 10:45 - 11:30,
kabinet JUP-a

 

Maja Filipović
maja.filipovic@skole.hr

A-tjedan: petak 11.35-12.20 
kabinet JUP-a
B-tjedan: srijeda 17.05-17.50 
kabinet JUP-a

 

Iva Leš
iva.oreskovic1@skole.hr

A-tjedan,   srijeda 9:50-10:35,
kabinet JUP-a
B-tjedan,   utorak 17:50-18:45
kabinet JUP-a 

 

Sanja Jelenčić
sanja.jelencic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 9.50.-10.35,
kabinet JUP-a
B-tjedan, četvrtak 16.15.-17.00,
kabinet JUP-a

 

s. Ankica Juranović
ankica.juranovic@skole.hr

A-tjedan, petak 10:45 - 11:30,
kabinet JUP-a
B-tjedan, četvrtak 18:40 - 19:25
kabinet JUP-a

 

Indira Samardžić
indira.samardzi@skole.hr

A-tjedan, utorak 15,20 – 16,05 uč. br. 11
B-tjedan, ponedjeljak 18,40 – 19,15
uč. br. 11

 

Ivana Vadlja
ivana.vadlja@skole.hr

A-tjedan, utorak 8:00-8:45, kabinet PMP
B-tjedan, petak 15:20- 16:05,
kabinet PMP

 

Maja Šikić
maja.sikic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 18,00 – 18,45  učionica 21
B-tjedan, utorak 9,50 – 10,35 
učionica 21  

 

Lucija Baljak
lucija.baljak1@skole.hr

A – tjedan, četvrtak 15,20 – 16,05
B – tjedan, četvrtak 10,45 – 11,30

 

  Marina Komadina

  marina.komadina@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 10,40 – 11,30
B-tjedan, četvrtak 15,20 – 16,05

       
   

  Gorana Krajinović- Gaćeša          gorana.krajinovic-       
  gacesa@skole.hr

A-tjedan, utorak  16.15-17.00
B-tjedan, petak   8.45-9.30

 

  Tajana Dukić
  tajana.dukic@skole.hr

Srijedom 16.00 - 16,45

  

   Damir Smerdel

Ponedjeljkom 14.00 - 14.45

 

   Jadranka Violić
   jadranka.violic@skole.hr

Četvrtkom 16.00 - 16.45

 

   Katarina Jurić

A - tjedan, ponedjeljak 17.00 - 17.45
B - tjedan ponedjeljak 18.15 - 19.00

 

   Lesja Vuković

Ponedjeljkom 19.00 - 19.45

 

   Ante Radnić
   ante.radnic2@skole.hr

Srijedom 16.00 - 16.45

 

   Luka Totar

Utorkom 17.30 - 18.15

 

   Patrik Avgustini

Ponedjeljkom  15.30 - 16.15

 

   Nataša Veljak
   natasa.veljak@skole.hr

A – tjedan, utorak 14.45 - 15.30
B – tjedan, četvrtak 13.00 - 13.45

 

 Mihalj Ivković

Ponedjeljkom 18.00 - 18.45

 

  :: opširnije :: 


objavio: Andrija Mihelčić  datum: 20. 11. 2015. 10:01
 


Tražilica



Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Anketa
Crno ili bijelo?




Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Dnevni tisak

Tražilace
 • Google


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju