Tjedan za darovitost

U sklopu "Tjedna za darovitost" koji se obilježavao od 21.3.2022. do 25.3.2022. učenici četvrtih razreda imali su priliku sudjelovati u radionici "Bijeg iz knjižnice". Radionicu su vodile socijalna pedagoginja Nikolina Kovačić te pedagoginja Sanja Vidić Brčić.

"Bijeg iz knjižnice" osmišljen je po uzoru na popularnu igru "Escape room" te je zadatak učenika bio rješavajući brojne matematičke, logičke zadatke i zagonetke – pronaći sve dijelove ključa kojim bi uspjeli "pobjeći" iz školske knjižnice.

Svi učenici uspjeli su riješiti zadatke i zagonetke i pobjeći iz knjižnice. Osim što su pokazali uspješnost u logičkom zaključivanju, primjeni stečenih znanja iz matematike, učenici su pokazali da imaju i vještine potrebne za kvalitetan timski rad.

Ovim putem zahvaljujemo našim četvrtašima na sudjelovanju, te njihovim učiteljicama Ani Fumić Kripl, Đurđici Pilepić, Maji Ševerdiji i Gordani Gajski na ustrajnom radu i trudu kako bi naposlijetku učenici stjecali znanja i vještine koje su im za ovu radionicu bile izrazito korisne.

objavio: Administrator   datum: 27. 3. 2022.