Glazbeni odjel pri OŠ "Milan Brozović" Kastav

Važna obavijest za roditelje i učenike!!!

Dragi roditelji, evo nekoliko važnih informacija za vas i za naše učenike!

U ponedjeljak, 03. svibnja, vraćamo se u školske klupe i to po rasporedu B tjedna. Dakle i nastava solfeggia i nastava instrumenata odvijat će se u našoj novoj zgradi prema već postojećem rasporedu.

Ovim putem obavještavamo vas i informiramo o događajima koji nam se približavaju velikom brzinom.

Sve daljnje koncertne aktivnosti Glazbenog odjela zbog novonastale situacije održavat će se kao i do sada online, putem virtualnih koncerata o čijem će konceptu i vremenu učitelji instrumenata na vrijeme obavijestiti učenike i roditelje. Projekti koji očekuju Glazbeni odjel bit će također prezentirani i učenicima i roditeljima na vrijeme, a naravno da se ništa neće uživo događati bez potpisane suglasnosti roditelja.

Na satu solfeggia učiteljice će podijeliti učenicima upisnice za iduću školsku godinu, koje ste, u slučaju da vaša djeca žele nastaviti glazbeno obrazovanje, dužni ispuniti i vratiti po učenicima natrag na nastavu solfeggia najkasnije do 17. svibnja. Na taj način moći ćemo odrediti koliko se novih učenika, uskoro malih prvašića može primiti na audiciji za upis u prvi razred Glazbenog odjela u školskoj godini 2021./2022. Prije ispunjavanja upisnica za iduću školsku godinu, svaki će učitelj instrumenta porazgovarati s učenikom i roditeljem o nastavku školovanja učenika i planovima za iduću školsku godinu. Obratite nam se bez ustručavanja (putem maila ili poziva), na raspolaganju smo vam za bilo kakve informacije o napretku vašeg djeteta.

Na kraju, molimo vas da se i dalje redovito pridržavate svih propisanih epidemioloških uputa i mjera Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo koje su učenici dužni poštovati za vrijeme boravka u Školi (mjerenje temperature na ulazu u zgradu, držanje distance, higijena ruku i nošenje maski unutar zgrade na pravilan način - prekriveni i nos i usta).

U nadi da nas više ništa neće spriječiti da nastavni proces odrađujemo uživo, veselimo se nizu online koncerata, projekata i natjecanja koji nas očekuju do kraja školske godine.

Nadamo se da je učenicima lijepo u novoj zgradi kao što je i nama učiteljima!

Lijepi pozdrav svima!!!

objavio: Tajana Dukić   datum: 30. 4. 2021.