Glazbeni odjel pri OŠ "Milan Brozović" Kastav

Obavijest za roditelje i učenike!!! Važno!!!

Dragi roditelji i učenici!

Ovim putem obavještavamo vas o preseljenju u novu, potpuno adaptiranu zgradu Glazbenog odjela na adresi Tometići 28/A (roza zgrada točno preko autobusne stanice u Tometićima u koju se ulazi s desne strane zgrade po stepenicama na prvi kat), koje će se dogoditi u ponedjeljak, 08. ožujka 2021. godine. Zgrada je u potpunosti opremljena namještajem i instrumentima. Svaka učionica klavira sada ima dva pianina, a osim instrumenata opskrbili smo i školsku knjižnicu novim notnim materijalom za sve razrede svih instrumenata. Na svemu tome dužni smo veliku zahvalu našoj ravnateljici Sandri Krpan, prof. na podršci, našem osnivaču Primorsko-goranskoj županiji koja je osigurala namještaj i upravi Grada Kastva koja je prepoznala potrebu Glazbenog odjela za dislociranim prostorom te ga u potpunosti građevinski adaptirala.

U nadi da nas, od ponedjeljka nadalje, više ništa neće spriječiti da nastavni proces odrađujemo uživo, veselimo se nizu koncerata, projekata i natjecanja koji nas očekuju u drugom polugodištu. O svemu ćete biti na vrijeme obaviješteni, pa vas molimo da i dalje redovito pratite obavijesti na web stranici Škole.

Raspored održavanja nastave solfeggia ostaje u istim terminima kao i do sada (od 08. ožujka odnosno sljedeći tjedan prema rasporedu B tjedna), a individualna nastava bit će kreirana u dogovoru s učiteljem instrumenta. Molimo vas da u aplikaciji Teams (u obavijesti voditeljice s današnjim datumom) pogledate raspored održavanja nastave zbora (zbor počinje također od 08. ožujka) za sve učenike od 3. do 6. razreda koji su na zbor obavezni dolaziti (popis učenika koji su obavezni dolaziti na zbor također se nalazi u aplikaciji Teams u navedenoj obavijesti voditeljice).

Podsjećamo vas da se nastava u Glazbenom odjelu uvijek održava prema uobičajenom rasporedu, bez obzira na raspored redovne škole. Ukoliko dođe do promjene rasporeda ili otkazivanja nastave u Glazbenom odjelu, roditelji će o tome biti obaviješteni putem sms-a, mail-a ili internet stranice Škole.

Na kraju, molimo vas da se pri povratku u školske klupe redovito pridržavate svih propisanih epidemioloških uputa i mjera Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo koje su učenici dužni poštovati za vrijeme boravka u Školi (mjerenje temperature na ulazu, držanje distance, higijena ruku i nošenje maski unutar škole na pravilan način - prekriveni i nos i usta). Učenici su dužni imati svoje maske koje donose od kuće. Zdravlje vaše i naše djece je najbitnije!

Veselimo se povratku u školske klupe!

Hvala svima na razumijevanju i strpljenju.

objavio: Tajana Dukić   datum: 4. 3. 2021.