Crno bijele aktivnosti Glazbenog odjela!!!

Klavirski odjel Glazbenog odjela imao je vrlo aktivan vikend. U subotu su na Trožupanijskom stručnom vijeću učitelja klavira u Rijeci nastupila dva naša učenika, a u nedjelju je četrnaest učenika nastupilo na koncertu u opatijskom hotelu "Mozart".

U subotu, 11. svibnja u 10:30 sati, u dvorani riječke glazbene škole "Ivana Matetića Ronjgova" održana je koncertna matineja "Zagrli klavir". Sudjelovali su učenici glazbenih škola iz Rovinja, Žminja, Malog Lošinja, Umaga, Rijeke, Pule, Poreča i Kastva. S ponosom smo uživali u sviranju naših učenika Dariana Hrelje (učiteljica mr. art. Lesja Vuković) i Katarine Lopandić (učiteljica Jadranka Violić, prof).

U nedjelju, 12. svibnja u 19:00 sati ugostili su nas u predivnom opatijskom hotelu "Mozart". Naši učenici, njihovi roditelji i prijatelji uživali su u glazbenoj čaroliji  prekrasnog ambijenta, koncertnog klavira i opuštene atmosfere.
Ovim koncertom dali smo podršku našim učenicima koji odlaze u četvrtak na "Koroško klavirsko natjecanje" koje će se održati u Sloveniji (David Prša, Mihaela Jelavić, Katarina Lopandić i Darian Hrelja) sa svojim učiteljicama mr. art. Lesjom Vuković i Jadrankom Violić, prof.
U hotelu "Mozart" svoje umijeće pokazali su i učenici: Ana Zamarin, Ana Santini, Karin Sušanj, Emili Kraljić, Petra Vičević, Tin Mlakar, Anton Pilepić, Jelena Marjanović, Ana Pleša i Anja Gregoran Jenul. Većina navedenih učenika svoj će sljedeći nastup imati već ovaj petak, 17. svibnja na 3. Labinskom klavirskom maratonu na koji ih vodi naša učiteljica Katarina Jurić, prof.

Sretni smo i ponosni na naše učenike klavirskog odjela!

Priloženi dokumenti:
1.jpg (111.38 KB)
3.jpg (197.31 KB)

objavio: Tajana Dukić   datum: 14. 5. 2019.

« Prosinac 2019 »