Vrijedna nagrada za doprinos školskom sportu našoj učiteljici Mileni

Profesorica Milena Obradović Konjevoda dobitnica je godišnje nagrade za vrijedan rad i doprinos razvoju školskog sporta u Republici Hrvatskoj u školskoj godini 2022./2023.

Vrijedna nagrada za doprinos školskom sportu našoj učiteljici Mileni

„Hrvatski školski sportski savez okuplja ljude koji pomiču granice – koji vole svoje zvanje, žive svoj poziv i koji se raduju uspjesima svojih učenika. Na tome vam zahvaljujemo i čestitamo“, ovim riječima Jadranke Žarković, izaslanice Predsjednika Republike Hrvatske, i naša se škola ponosi jer je dio te svečanosti bila i naša neumorna učiteljica TZK-a Milena Obradović Konjevoda.

Naime, na godišnjoj skupštini Školskog sportskog saveza Primorsko-goranske županije održane 29.11.2023. Školsko sportsko društvo „Zvirić“ proglašeno je najuspješnijim ŠSD u PGŽ, a prof. Milena Obradović Konjevoda najuspješnijim školskim sportskim djelatnikom u PGŽ. Time je naše sportsko društvo nagrađeno i poklon bonom od 500 eura za nabavku sportskih rekvizita, a profesorica Milena predložena za nagradu školskog sportskog društva Republike Hrvatske. Svečana dodjela nagrada održala se u hotelu Westin 12.12.2023. u Zagrebu.

Profesorica Milena veliki je pokretač mnogih sportskih aktivnosti u našoj školi, s velikim žarom i ljubavlju pristupa svakom djetetu kako bi ga privukla u svijet sporta, a vrlo često uz taj njezin trud i zalaganje dolaze i vrhunski uspjesi naših motiviranih učenika sportaša. Ponosni smo što je njezin rad s učenicima u projektima i programima HŠSS-a te angažmanom na svim razinama natjecanja prepoznat i na državnoj razini.

Čestitke učiteljici Mileni na priznanju za vrijedan rad i doprinos razvoju školskog sporta za školsku 2022./2023. godinu.

Više o dodjeli nagrada pročitajte na poveznici:

objavio: Administrator   datum: 16. 12. 2023.