Tijekom mjeseca travnja, učenici Osnovne škole "Milan Brozović" uključili su se u projekt "Mjesec zdravlja" koji se organizira u Gradu Kastvu. Tijekom travnja u Gradu Kastvu održana su brojna predavanja i aktivnosti povezani sa zdravljem. Učenici naše škole uključili su se u "Mjesec zdravlja" kroz likovni i literarni natječaj na temu zdravlja, te radionice u sedmim razredima "Jačanje mentalnog zdravlja".

Učenici od prvog do četvrtog razreda zajedno sa učiteljicama prijavljivali su svoje likovne radove, dok su učenici od petog do osmog razreda prijavljivali svoja literarna djela. Likovni i literarni radovi izloženi su tijekom travnja u Gradskoj vijećnici te u prostorima škole.

Nagrađeni učenici primiti će svoje nagrade u petak 28. travnja 2023. u 17:00h, na završnoj svečanosti "Mjeseca zdravlja".

Na završnoj svečanosti će sudjelovati i učenici Glazbenog odjela pri Osnovnoj školi "Milan Brozović" Kastav: Dominik Lukež i Andi Samaržija učenici 4. razreda gitare te Frano Lučić učenik 2. razreda harmonike te će svojim izvedbama uveličati ovaj događaj.

Nagrađeni učenici:
LIKOVNO STVARALAŠTVO