Obavijest o izboru kandidata nakon provedenog natječajnog postupka

Poštovana/i,

na osnovu raspisanog natječaja od 04. listopada 2019. godine, objavljenog na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici Škole, te na oglasnoj ploči Škole, donijete su sljedeće odluke:

• za obavljanje poslova učiteljica razredne nastave u produženom boravku na određeno puno radno vrijeme izabrane su:

Ema Harej Čargonja, Lilijana Vosilla, Sandra Pecorari, Danijela Gagić, Marta Kolombo

• za obavljanje poslova učitelja glazbene kulture na neodređeno puno radno vrijeme izabrana je Maja Orišković
  • za obavljanje poslova domara ložača na neodređeno puno radno vrijeme i domara ložača na neodređeno nepuno radno vrijeme kandidat nije izabran
  • za obavljanje poslova spremačice na neodređeno nepuno radno vrijeme kandidat nije izabran.

Zahvaljujemo svim kandidatima na njihovim prijavama.

Natječajnu dokumentaciju prijavljeni kandidati mogu preuzeti u tajništvu Škole uz prethodnu najavu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Škole smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima Natječaja.

objavio: Administrator   datum: 4. 11. 2019.

« Prosinac 2019 »