Dragi učenici i poštovani roditelji,

obavještavamo vas da nastavna godina 2024./2025. počinje u ponedjeljak 9. rujna 2024.

U prvom nastavnom tjednu organizacija rada je slijedeća:
Jutarnjom smjenom od 8:00h započinju učenici prvog, trećeg, petog i sedmog razreda.
Popodnevnom smjenom od 13:30h započinju učenici drugog, četvrtog, šestog i osmog razreda.
Prvi nastavni dan učenici imaju dva nastavna sata sa svojim razrednicima. Učenici nose školske torbe sa sobom.

Organizacija prvog nastavnog dana za učenike prvog razreda:
Učenici prvog razreda u ponedjeljak 9. rujna 2024. dolaze na svečani prijem koji će se održati u dvorištu škole u 18:00h.
U slučaju loših vremenskih uvjeta svečani prijem će se održati u sportskoj dvorani „Matija Katalinić“ Kastav (službena potvrda o promjeni mjesta održavanja bit će objavljena na web stranici škole 9. rujna 2024. u jutarnjim satima).

Produženi boravak:
Produženi boravak učenika počinje s radom od ponedjeljka 9.9.2024.
Za učenike prvog razreda produženi boravak organiziran je od utorka 10.9.2024.

Potvrde za učenike:
Potvrde za učenike moguće je preuzeti putem e-dnevnika ili upitom na mail: tanja.franciskovic@skole.hr

Svima želimo sretnu i uspješnu 2024./2025. godinu!

Organizacija rada na počeku nastavne godine 2024-2025.pdf