preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Informacije učitelja u šk. god. 2020./2021.

 

Informacije će se u školskoj godini 2020./2021. zbog epidemiološke situacije

provoditi putem maila

 

Razrednik
e-mail

Termin

1.a

Danijela Žiža Grozdanoski
danijela.ziza-grozdanoski@skole.hr

 

1.b

Doris Grgas-Oštro
doris.grgas-ostro@skole.hr

 

1.c

Iva Orlić 
iva.orlic@skole.hr

 

1.d

Biljana Rubeša
biljana.rubesa@skole.hr

 

2.a

Daliborka Rotar 
daliborka.rotar@skole.hr

 

2.b

Sanja Kinkela
sanja.kinkela@skole.hr

 

2.c

Nina Bjelić
nina.bjelic@skole.hr

 

2.d

Alison Ružić Perinić
alison.ruzic@skole.hr

 

3.a

Maja Ševerdija

maja.severdija@skole.hr

 

3.b

Đurđica Pilepić
durdica.pilepic@skole.hr

 

3.c

Gordana Gajski

gordana.vrzic1@skole.hr

 

3.d

Ana Fumić Kripl

ana.fumic-kripl@skole.hr

 

4.a

Marica Jurić
marica.juric@skole.hr 

 

4.b

Lidija Spajić Raičević
lidija.spajic-raicevic@skole.hr

 

4.c

Mladenka Rumora
mladenka.rumora@skole.hr

 

4.d

Dunja Prener
dunja.prener@skole.hr

 

4.e

Melita Latović

melita.latovic@skole.hr

 

5.a

Dubravka Uroda
dubravka.uroda@skole.hr

 

5.b

Marin Milardović

marin.milardovic@skole.hr

 

5.c

Aleksandra Vukelić

aleksandra.vukelic1@skole.hr

 

5.d

Vedrana Novović
vedrana.novovic@skole.hr

 

5.e

Barbara Babić
barbara.babic6@skole.hr

 

6.a

Maja Orišković

maja.oriskovic@skole.hr

 

6.b

Marina Komadina

marina.komadina@skole.hr

 

6.c

Gorana Krajinović Gaćeša

gorana.krajinovic-gacesa@skole.hr

 

 6.d

Maja Filipović
maja.filipovic@skole.hr

 

 7.a

Viviana Vidas – Kezele
viviana.vidas-kezele@skole.hr

 

 7.b

Nataša Cakić Galešić
natasa.cakic-galesic@skole.hr

 

7.c

Daniel Ljutić

daniel.ljutic@skole.hr

 

7.d

Daniela Zaninović
daniela.zaninovic@skole.hr

 

8.a

Željka Čačić
zeljka.cacic@skole.hr

 

8.b

Karmen Šimetić

karmen.simetic@icloud.com

 

8.c

Maja Bačić Ostović
maja.bacic2@skole.hr

 

 

Dolores Saršon
dolores.sarson@skole.hr

 

 

Magit Matkovic
magit.matkovic@skole.hr

 

 

Ljiljana Prpić
ljiljana.prpic1@skole.hr

 

 

Milena Obradović Konjevoda
milena.obradovic-konjevoda@skole.hr

 

 

Ružica Mirić – Agbaba
ruzica.miric-agbaba@skole.hr

 

 

Dragana Burazerović
dragana.burazerovic@skole.hr

 

 

David Stainko

david.stainko@skole.hr

 

 

Iva Orešković
iva.orekovi3@gmail.com

 

 

s.Vesna Lagetar
vesna.lagetar@skole.hr

 

 

Sanja Jelenčić

sanja.jelencic@skole.hr

 

 

Indira Samardžić
indira.samardzi@skole.hr

 

 

Maja Šikić
maja.sikic@skole.hr

 

 

Margareta Lukež margareta.lukez@skole.hr

 

 

Ana Burburan

ana.burburan@skole.hr

 

  Vivijan Murgić vivijan.murgic@skole.hr

 

   

 

 

 

 




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Administrator   datum: 8. 9. 2020.

Tražilica



Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404

Anketa
Više voliš održavanje nastave u školi ili ti je draži online oblik nastave?




Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Dnevni tisak

Tražilace
 • Google


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju