preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Informacije učitelja u šk. god. 2019./2020.

 

 

Razrednik
e-mail

Termin

1.a

Daliborka Rotar 
daliborka.rotar@skole.hr

A tjedan,po dogovoru

B tjedan,ponedjeljak 18.45, učionica br.4

1.b

Sanja Kinkela
sanja.kinkela@skole.hr

A tjedan, po dogovoru

B tjedan, ponedjeljak 18.50, učionica br.2

1.c

Nina Bjelić
nina.bjelic@skole.hr

A tjedan, prema dogovoru
B tjedan, četvrtak od 18.50 uč. br. 1

1.d

Alison Ružić Perinić
alison.ruzic@skole.hr

A tjedan, ponedjeljak 18.45 uč. br. 3
B tjedan, po dogovoru

2.a

Maja Ševerdija

maja.severdija@skole.hr

A tjedan, ponedjeljak 18.45, učionica br.2
B tjedan, po dogovoru

2.b

Đurđica Pilepić
durdica.pilepic@skole.hr

A tjedan, srijeda 18,45 h, učionica br. 1

B tjedan, po dogovoru

2.c

Gordana Gajski

gordana.vrzic1@skole.hr

 

A tjedan, ponedjeljak, 18:45h učionica br.4
B tjedan,po dogovoru

2.d

Ana Fumić Kripl

ana.fumic-kripl@skole.hr

 

A tjedan, srijeda 18.45 uč.br. 3
B tjedan, po dogovoru

3.a

Marica Jurić
marica.juric@skole.hr 

A-tjedan, srijeda 8:50, učionica br. 13
B-tjedan, četvrtak, 18:45

3.b

Lidija Spajić Raičević
lidija.spajic-raicevic@skole.hr

A-tjedan, 
B-tjedan,   ponedjeljak,18:45 učionica br.14

3.c

Mladenka Rumora
mladenka.rumora@skole.hr

 

A-tjedan,  
B-tjedan,  ponedjeljak,18:45 učionica br.15

3.d

Dunja Prener
dunja.prener@skole.hr

 

A-tjedan,  
B-tjedan,  ponedjeljak,18:45,učionica br.16

3.e

Melita Latović

melita.latovic@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru

B-tjedan, petak 18:45, učionica br.17

4.a

Danijela Žiža Grozdanoski
danijela.ziza-grozdanoski@skole.hr

A-tjedan, srijeda 18.45, učionica br. 13
B-tjedan, po dogovoru

4.b

Doris Grgas-Oštro
doris.grgas-ostro@skole.hr

 

A-tjedan ,utorak 18.45,učionica br.16
B-tjedan, po dogovoru 

4.c

Senia Rupčić

senia.rupcic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 18:45, učionica br. 14
B-tjedan, po dogovoru

4.d

Biljana Rubeša
biljana.rubesa@skole.hr

A-tjedan, utorak 18.45, učionica br.15
B-tjedan, po dogovoru

4.e

Iva Orlić 
iva.orlic@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 18:45, uč. br. 17
B-tjedan, prema dogovoru.

5.a

Nikolina Beljak

nikolina.beljak@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, srijeda 18:45, uč. 21

5.b

Marina Komadina

marina.komadina@skole.hr

A-tjedan, prema dogovoru
B-tjedan, srijeda 18:45, uč. 26

5.c

Gorana Krajinović Gaćeša

gorana.krajinovic-gacesa@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, ponedjeljak 18:40, uč. 22

5.d

Maja Filipović
maja.filipovic@skole.hr

A-tjedan, prema dogovoru

B-tjedan, ponedjeljak 18:40, uč. 27

6.a

Viviana Vidas – Kezele
viviana.vidas-kezele@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 18:40 uč. 25
B-tjedan, četvrtak 12:30 uč. 25

6.b

Nataša Cakić Galešić
natasa.cakic-galesic@skole.hr

A-tjedan, srijeda 18.45, kabinet JUPa
B-tjedan, utorak 8.50-9.35 kabinet JUPa

6.c

Daniel Ljutić

daniel.ljutic@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 18:40, uč. 11
B-tjedan, po dogovoru

 6.d

Daniela Zaninović
daniela.zaninovic@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, utorak 18.45., uč. 11

 7.a

Željka Čačić
zeljka.cacic@skole.hr

A tjedan, po dogovoru
B tjedan, ponedjeljak 18:45, uč. 24

 7.b

Karmen Šimetić

karmen.simetic@icloud.com

A-tjedan, prema dogovoru  
B-tjedan, srijeda 18.40 uč. 12

7.c

Maja Bačić Ostović
maja.bacic2@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 6.sat ujutro
B-tjedan, srijeda 18:45 kabinet JUPa

8.a

David Stainko

david.stainko@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, petak 18 :40 kabinet TZK

8.b

Magit Matkovic
magit.matkovic@skole.hr

A-tjedan,  prema dogovoru
B-tjedan, 18:40 kabinet JUP-a

8.c

 Milena Obradović Konjevoda
milena.obradovic-konjevoda@skole.hr

A-tjedan,  po dogovoru
B-tjedan,  utorak u 18, kabinet tzk-a u dvorani

8.d

Dolores Saršon
dolores.sarson@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 18.45 uč. 23
B-tjedan, po dogovoru

 

Dubravka Uroda
dubravka.uroda@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, srijeda 18:40 uč. 12

 

Ljiljana Prpić
ljiljana.prpic1@skole.hr

A-tjedan: po dogovoru
B-tjedan, utorak 18:40 učionica 23

 

Barbara Babić
barbara.babic6@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, utorak 18:40 učionica 26  

 

Ružica Mirić – Agbaba
ružica.miric-agbaba@skole.hr

A-tjedan,  po dogovoru
B-tjedan,  ponedjeljak 18:40 učionica 25

 

Dragana Burazerović
dragana.burazerovic@skole.hr

A-tjedan, prema dogovoru
B-tjedan, ponedjeljak, 17.05-17.50, učionica 26

 

Vedrana Novović
vedrana.novovic@skole.hr

A-tjedan,  srijeda 18:45, kabinet JUP-a
B-tjedan,  po dogovoru

 

Iva Leš
iva.orekovi3@gmail.com

A-tjedan, prema dogovoru
B-tjedan, srijeda 18:45 učionica 27

 

Martina Marijanović

martina.marijanovic1@skole.hr

A-tjedan, četvrtak 18:45 učionica 27
B-tjedan, prema dogovoru

 

s.Vesna Lagetar
vesna.lagetar@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, ponedjeljak 18:40, uč. 27

 

Indira Samardžić
indira.samardzi@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru
B-tjedan, utorak 18:45, učionica 11

 

Maja Šikić
maja.sikic@skole.hr

A-tjedan,   po dogovoru
B-tjedan,   utorak 18:45 učionica 21

 

Lucija Baljak
lucija.baljak1@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru

B-tjedan, ponedjeljak 18:40, učionica br. 24

 

Aleksandra Vukelić

aleksandra.vukelic1@skole.hr

A-tjedan, po dogovoru 
B-tjedan, po dogovoru

 

Marin Milardović

marin.milardovic@skole.hr

A-tjedan, ponedjeljak 18:45 učionica 22  
B-tjedan, petak 13:10 učionica 22

 

Ana Burburan

ana.burburan@skole.hr

A-tjedan, petak, 13.30-14.15, kabinet JUPa
B-tjedan, prema dogovoru

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Administrator   datum: 18. 9. 2019. 07:17
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



Kalendar
« Listopad 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Anketa
Crno ili bijelo?




Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Dnevni tisak

Tražilace
 • Google


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju