preskoči na sadržaj
Raspored informacija

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE U ŠK. 2017./2018. GODINI

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE U 
ŠK. 2018./2019. GODINI

A TJEDAN

U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2018./2019. godinu kreću 2.,4.,6. i 8. razredi.

U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2018./2019. godinu kreću 1.,3.,5. i 7. razredi.

 

B TJEDAN

U prijepodnevnoj smjeni u školsku 2018./2019. godinu kreću 1.,3.,5. i 7. razredi.
U poslijepodnevnoj smjeni u školsku 2018./2019. godinu kreću 2.,4.,6. i 8. razredi.

 

Razred


Razrednik
e-mail

Termin

1.a

Maja Ševerdija
maja.severdija@skole.hr

A-tjedan: pon 17.15-18.00, učionica br. 2
B-tjedan: uto  9.50-10.35, kabinet RN

1.b

Đurđica Pilepić
durdica.pilepic@skole.hr

A-tjedan: sri od 18.00  uč.1
B-tjedan: uto 9.50-10.35  uč.1

1.c

Marta Kolombo
marta.kolombo@skole.hr

A-tjedan: pon 18.00 - 19.00, uč.br. 4
B-tjedan: pon 9.50 - 10.35, kabinet RN

1.d

Ana Fumić Kripl
ana.fumic-kripl@skole.hr

A-tjedan: sri od 17.15  uč.3
B-tjedan: uto  od 11.00  uč.3

2.a

Marica Jurić
marica.juric@skole.hr 

A-tjedan: pon 8.50- 9.35, kabinet RN
B-tjedan: uto 17.15-18.00, uč.br.2

2.b

Lidija Spajić Raičević
lidija.spajic-raicevic@skole.hr

A-tjedan: uto  9.50- 10.35, kabinet RN
B-tjedan: pon 17.15- 18.00, uč.br.3

2.c

Mladenka Rumora
mladenka.rumora@skole.hr

A-tjedan: uto 11.35-12.20 ,kabinet RN
B-tjedan: pon 17.15-18.00,uč.br. 4

2.d

Dunja Prener
dunja.prener@skole.hr

A-tjedan: pon 8.45 - 9:30 , kabinet RN
B-tjedan: pon 17:10 - 17:55. uč.br, 1

2.e

 Melita Latović
melita.latovic@skole.hr

A-tjedan: sri 11.35-12.20
B-tjedan: sri 15.20-16.05

3.a

Danijela Žiža Grozdanoski
danijela.ziza-grozdanoski
@skole.hr

A-tjedan: uto 17.05-17.50, uč.br.13
B-tjedan: uto 8.50-9.35,kabinet RN

3.b

Doris Grgas-Oštro
doris.grgas-ostro@skole.hr

A-tjedan: uto 17.05-17.50,uč.br.16
B-tjedan: sri 8.50-9.35,kabinet RN

3.c

Ingrid Traub
ingrid.traub@skole.hr

A-tjedan: sri od 18.00 učionica br. 14
B-tjedan: sri 9.50-10.35,kabinet RN

3.d

Biljana Rubeša
biljana.rubesa@skole.hr

A-tjedan: pon od 18.00
B-tjedan: pon 8.50-9.35

3.e

Iva Orlić 
iva.orlic@skole.hr

A-tjedan: pon 17.05-17.50, uč. 17
B-tjedan: pon 8.00-8.45, kabinet RN

4.a

Daliborka Rotar 
daliborka.rotar@skole.hr

A-tjedan: pon  8.50-9.35,kabinet RN
B-tjedan: pon 17.05-17.50,učionica 13

4.b

Sanja Kinkela
sanja.kinkela@skole.hr 

A-tjedan: sri 8.50-9.35,kabinet RN
B-tjedan: sri 17.05-17.50,učionica 16

4.c

Nina Bjelić
nina.bjelic@skole.hr

A-tjedan: čet 8.50 - 9.35, kabinet RN
B-tjedan: sri 18.00 - 19.00, uč. 14

4.d

Alison Ružić Perinić
alison.ruzic@skole.hr

A-tjedan: pon 9.50- 10.35 kabinet RN
B-tjedan: čet 17.05- 17.50 uč.15

5.a

Viviana Vidas – Kezele
viviana.vidas-kezele@skole.hr

A-tjedan: pon 17.50 - 18.40, uč. 25
B-tjedan: pon 8.50 - 9.35, uč. 25

5.b

Nataša Cakić Galešić
natasa.cakic-galesic@skole.hr

A-tjedan: sri 16.15 - 17.00 kabinet
B-tjedan: čet 9.50 - 10.35 kabinet

5.c

Anita Pregelj
anita.pregelj@skole.hr

A-tjedan: pet  17.05 - 17.50, uč. 21
B-tjedan: sri    8.50 -   9.35, uč. 21

5.d

Daniela Zaninović
daniela.zaninovic@skole.hr

A-tjedan: pon 17.05- 17.50, uč.11
B-tjedan: pet 11.35- 12.20, uč.11

6.a

Aleksandra Vukelić
aleksandra.vukelic1@skole.hr

A-tjedan: čet 17.05 - 17.50, kabinet PMP  
B-tjedan: pon 10.45 -11.30, kabinet PMP

6.b

Karmen Šimetić
karmen.simetic@icloud.com

A-tjedan:  sri 12.25 - 13.10 kabinet JUP-a
B-tjedan: uto 16.15 - 17.00 kabinet JUP-a

6.c

Maja Bačić Ostović
majabacic@yahoo.com

A-tjedan: pon 10.45 - 11.30, kabinet JUP-a
B-tjedan: sri 17:05-17:50, kabinet JUP-a

7.a

David Stainko
david.stainko@skole.hr

A-tjedan: sri 17.05-17.55,kabinet
B-tjedan: pet 10.45-11.30, kabinet

7.b

Magit Matkovic
magit.matkovic@skole.hr

A-tjedan: čet 17:10 - 18:00, kabinet JUP-a
B-tjedan: čet 10,50 - 11,30, kabinet JUP-a

7.c

Milena Obradović Konjevoda
milena.obradovic-konjovoda
@skole.hr

A-tjedan: sri 9.50-10.35. kabinet dvorana
B-tjedan:uto 17.00-17.45. kabinet dvorana

7.d

Dolores Saršon
dolores.sarson@skole.hr

A-tjedan: uto od 17.55, kabinet PMP
B-tjedan: pet 9.40 - 10.25, kabinet PMP

8.a

Dubravka Uroda
dubravka.uroda@skole.hr

A-tjedan: uto  8,50 - 9,35, uč. 12.
B-tjedan: čet  17,05 - 17,55, kabinet JUP-a

8.b

Ljiljana Prpić
ljiljana.prpic1@skole.hr

A-tjedan: sri 9.50-10.35, kabinet PMP
B-tjedan: sri 17.55-18.40, kabinet PMP

8.c

Vedrana Novović
vedrana.novovic@skole.hr

A-tjedan: čet 10.45-11.30, kabinet JUP
B-tjedan: sri 17.55-18.40, kabinet JUP

8.d

Barbara Babić
barbara.babic6@skole.hr

A-tjedan: uto 10.45-11.30, kabinet JUP
B-tjedan: pon 17.55-18.40, kabinet JUP

 

Daniel Ljutić
daniel.ljutic@skole.hr

A-tjedan: uto 10.45. - 11.30, kabinet PMP-a
B-tjedan: pet 15.20 - 16.05, kabinet PMP-a

 

Željka Čačić
zeljka.cacic@skole.hr

A-tjedan: pon, 17,55-18,40, kabinet JUP
B-tjedan: pon, 16,15-17,00, kabinet JUP

 

Ružica Mirić – Agbaba
ružica.miric-agbaba@skole.hr

A-tjedan: ponedjeljak u 18 sati, uč. 25
B-tjedan: ponedjeljak u 18 sati, uč. 25

 

Dragana Burazerović dragana.burazerovic@skole.hr

A-tjedan: pon, 8.50 - 9.35, kabinet JUP
B-tjedan: sri, 16.15 - 17.00, kabinet JUP

 

Maja Filipović
maja.filipovic@skole.hr

A-tjedan: petak, 17.55 - 18.45, kabinet JUP
B-tjedan: ponedjeljak, 8.50-9.35 kabinet JUP

 

Iva Leš
iva.orekovi3@gmail.com

A-tjedan: utorak, 17.05 - 17.50 kabinet JUP
B-tjedan:ponedjeljak, 9.50 - 10.35 kabinet JUP

 

Sanja Jelenčić
sanja.jelencic@skole.hr

A-tjedan ponedjeljak,15.20 -16.05 kabinet JUP
B-tjedan petak, 9.50 -10.35 kabinet JUP

 

s. Vesna Lagetar
vesna.lagetar@skole.hr

A-tjedan četvrtak, 9.50 - 10.35 kabinet JUP
B-tjedan petak, 14.20 - 15.05 kabinet JUP

 

Indira Samardžić
indira.samardzi@skole.hr

A-tjedan: uto 17.05-17.50
B-tjedan: sri 16.15-17.00

 

Ana Brnčić
ana.brncic@skole.hr

A-tjedan: srijeda 09:50-10:35
B-tjedan: srijeda 14:20-15:05

 

Maja Šikić
maja.sikic@skole.hr

A-tjedan: utorak 17.55 - 18.40  uč. 21
B-tjedan: utorak 9.50 - 10.35 uč. 21

 

Lucija Baljak
lucija.baljak1@skole.hr

A-tjedan 9.50 - 10.35
B-tjedan 15.20 - 16.05

 

 Marina Komadina
  marina.komadina@skole.hr

A-tjedan: pon, 9.50 - 10.35, kabinet JUP
B-tjedan: sri, 14.20 - 15.05, kabinet JUP

       
   

 Gorana Krajinović- Gaćeša
  gorana.krajinovic-gacesa@skole.hr

A-tjedan: uto 9.50 - 10.30
B-tjedan: uto 15.20 - 16.00

 

 Tajana Dukić
  tajana.dukic@skole.hr

A-tjedan: srijeda 13.15 - 14.00
B-tjedan: ponedjeljak 17.00 - 17.45

  

Ingrid Koštan
ingrid.kostan@skole.hr

A-tjedan: ponedjeljak 13.00 - 13.45
B-tjedan: utorak 17.45 - 18.30

 

 Jadranka Violić
   jadranka.violic@skole.hr

A-tjedan: srijeda 16.15 - 17.00
B-tjedan: četvrtak 9.30 - 10.15

 

 Katarina Jurić
       katarina.juric17@skole.hr

A-tjedan: četvrtak 15.45 - 16.30
B-tjedan: petak 10.45 - 11.30

 

 Lesja Vuković
lesja.vukovic@skole.hr

A-tjedan: srijeda 9.15 - 10.00
B-tjedan: petak 19.00 - 19.45

 

 Ante Radnić
ante.radnic2@skole.hr

A-tjedan: srijeda 16.00 - 16.45
B-tjedan: ponedjeljak 9.30 - 10.15

 

 Luka Totar
luka.totar@skole.hr

A-tjedan: ponedjeljak 16.00 - 16.45
B-tjedan: petak 10.15 - 11.00

 

Iva Radulović
iva.brajkovic5@skole.hr

A-tjedan: ponedjeljak 15.00 - 15.45
B-tjedan: ponedjeljak 10.15 - 11.00

 

 Patrik Avgustini
patrik.avgustini@skole.hr

A-tjedan: utorak 17.00 - 17.45
B-tjedan: utorak 11.00 - 11.45

 

 Nataša Veljak   natasa.veljak@skole.hr

A-tjedan: srijeda 17.30 - 18.15
B-tjedan: četvrtak 10.45 - 11.30

 

 Mihalj Ivković
mihalj.ivkovic@skole.hr

A-tjedan: ponedjeljak 13.30 - 14. 15
B-tjedan: ponedjeljak 16.30 - 17.15

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Administrator   datum: 20. 11. 2015. 10:01
 


Tražilica



Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Anketa
Crno ili bijelo?




Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Dnevni tisak

Tražilace
 • Google


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju