Tijekom školske godine 2023./2024. informacije s roditeljima održavat će se u vrijeme dogovoreno s predmetnim ili razrednim učiteljem (uz prethodnu najavu).
1.A |
DALIBORKA ROTAR A tjedan: petak 9:50 – 10:35h B tjedan: petak 15:30-16:15h, utorak 18:00h |
1.B |
SANJA KINKELA A tjedan: srijeda 8:50 – 9:30h B tjedan: srijeda 15:30 – 16:30h |
1.C |
NINA BJELIĆ A tjedan: utorak 8:45 – 9:30h B tjedan: srijeda 18:00 – 19:00h |
1.D |
ALISON RUŽIĆ PERINIĆ A tjedan: petak 9:50 – 10:35h B tjedan: četvrtak 17:55 – 18:40h |
1.E |
MARTA KOLOMBO MIČETIĆ marta.kolombo-micetic@skole.hr A tjedan: petak 9:50 – 10:35h B tjedan: srijeda 18:00 – 19:00h |
2.A |
MAJA ŠEVERDIJA A tjedan: četvrtak u 18:00h B tjedan: četvrtak 9:50 – 10:35h |
2.B |
ĐURĐICA PILEPIĆ A tjedan: srijeda u 18:00h B tjedan: petak 9:50 – 10:30h |
2.C |
GORDANA GAJSKI A tjedan: utorak 18:00 – 18:45h B tjedan: ponedjeljak 8:50 – 9:35h |
2.D |
ANA FUMIĆ KRIPL A tjedan: srijeda 17:55 – 18:40h B tjedan: utorak 9:50 – 10:35h |
2.E |
LILIJANA VOSILLA A tjedan: ponedjeljak 18:00 – 18:45h B tjedan: četvrtak 8:50 – 9:35h |
3.A |
MARICA JURIĆ A tjedan: ponedjeljak 9:50 – 10:35h B tjedan: četvrtak 18:00 – 19:00h |
3.B |
LIDIJA SPAJIĆ RAIČEVIĆ lidija.spajic-raicevic@skole.hr A tjedan: srijeda 11:35 – 12:20h B tjedan: srijeda 18:00 – 18:45h |
3.C |
MLADENKA RUMORA A tjedan: ponedjeljak 9:50 – 10:30h B tjedan: srijeda 18:00 – 18:50h |
3.D |
DUNJA PRENER A tjedan: ponedjeljak 11:30 – 12:20h B tjedan: ponedjeljak 17:15 – 18:00h |
3.E |
MELITA LATOVIĆ A tjedan: utorak 11:35 – 12:20h B tjedan: utorak 18:00 - 18:45h |
4.A |
DANIJELA ŽIŽA GROZDANOSKI danijela.ziza-grozdanoski@skole.hr A tjedan: ponedjeljak 17:15 – 18:00h B tjedan: ponedjeljak 10:45 – 11:30h |
4.B |
DORIS GRGAS-OŠTRO A tjedan: četvrtak u 17.10h B tjedan: ponedjeljak 9:50 – 10:35h |
4.C |
IVA ORLIĆ A tjedan: utorak 15:20 – 16:05h B tjedan: utorak 10:00 – 10:45h |
4.D |
BILJANA RUBEŠA A tjedan: ponedjeljak u 17:50h B tjedan: utorak 8:50 – 9:35h |
5.A |
MAJA FILIPOVIĆ A tjedan: utorak 17:10 – 18:30h B tjedan: ponedjeljak 11:35 – 12:20h |
5.B |
NATAŠA CAKIĆ GALEŠIĆ A tjedan: četvrtak 17:55 – 18:40h B tjedan: četvrtak 11:35 – 12:20h |
5.C |
LJILJANA PRPIĆ A tjedan: utorak 9:50 – 10:35h B tjedan: utorak 18:00 – 18:45h |
5.D |
LUCIJA SIRUČEK A tjedan: četvrtak 17:05 – 17:50h B tjedan: srijeda 10:45 – 11:30h |
6.A |
VIVIANA VIDAS-KEZELE A tjedan: četvrtak 18:00 – 18:45h B tjedan: ponedjeljak 10:00 – 10:45h |
6.B |
MILENA OBRADOVIĆ-KONJEVODA milena.obradovic-konjevoda@skole.hr A tjedan: srijeda 10:40 – 11:20h B tjedan: u 18:00h (Kabinet TZK Dvorana) |
6.C |
MARGARETA LUKEŽ A tjedan: ponedjeljak 18:45 – 19:30h B tjedan: ponedjeljak 8:50 – 9:35h |
6.D |
DRAGANA BURAZEROVIĆ A tjedan: srijeda 17:10 – 17:55h B tjedan: petak 10:45 – 11:30h |
7.A |
MARINA KOMADINA A tjedan: četvrtak 9:50 – 10:35h B tjedan: srijeda 17:05 – 17:50h |
7.B |
VESNA RUBEŠA A tjedan: četvrtak 9:50 – 10:35h B tjedan: četvrtak 16:15 – 17:00h |
7.C |
MAGIT MATKOVIĆ A tjedan: srijeda 11:40 – 12:25h B tjedan: utorak 17:10 – 17:55h |
7.D |
MAJA BAČIĆ OSTOVIĆ A tjedan: srijeda 8:45 – 9:35h B tjedan: ponedjeljak 18:00 – 18:45h |
7.E |
JELENA CRNKOVIĆ A tjedan: srijeda 9:50 – 10:35h B tjedan: ponedjeljak 17:55 – 18:40h |
8.A |
DUBRAVKA URODA A tjedan: srijeda 16:10 – 17:00h B tjedan: srijeda 8:50 – 9:35h |
8.B |
MARIN MILARDOVIĆ A tjedan: utorak u 18:45h B tjedan: utorak u 10:45h |
8.C |
DANIEL LJUTIĆ A tjedan: srijeda 18:00 – 18:45h B tjedan: petak 9:50 – 10:35h |
8.D |
VEDRANA NOVOVIĆ A tjedan: četvrtak 16:15 – 17:00h B tjedan: četvrtak 12:00 – 12:45h |
8.E |
BARBARA BABIĆ A tjedan: srijeda 18:00 – 18:45h B tjedan: srijeda 8:50 – 9:35h |
ALEKSANDRA VUKELIĆ A tjedan: srijeda 17:05 – 17:50h B tjedan: ponedjeljak 14:20 – 15:05h |
|
|
DANIELA ZANINOVIĆ A tjedan: četvrtak 12:20 – 13:10h B tjedan: utorak 17:55 – 18:40h |
|
BARBARA RUŽA ČIRJAK A tjedan: srijeda 11:35 – 12:20h B tjedan: srijeda 16:15 – 17:00h |
VIVIJAN MURGIĆ A tjedan: srijeda 10.45 -11.30h B tjedan: srijeda 16.15 - 17.00h |
|
ANA BURBURAN A tjedan: srijeda 9:50 – 10:30h B tjedan: srijeda 9:50 – 10:30h |
|
MAJA ŠIKIĆ A tjedan: četvrtak 10:45 – 11:30h B tjedan: ponedjeljak 17:05 – 17:50h |
|
INDIRA SAMARDŽIĆ A tjedan: utorak 15:15 – 16:00h B tjedan: utorak 17:55 – 18:40h |
|
NENAD BARIĆ Dogovor o terminu putem maila |
|
IRENA ŠIMAC A tjedan: ponedjeljak 12:25 – 13:10h B tjedan: srijeda 17:05 – 17:50h |
|
GORANA KRAJINOVIĆ GAĆEŠA gorana.krajinovic-gacesa@skole.hr A tjedan: srijeda 17:50h B tjedan: četvrtak 11:30h |
|
DAVID STAINKO Kabinet školske dvorane: A tjedan: ponedjeljak 13:10 – 14:30h B tjedan: petak 12:25 – 13:00h |
|
DOLORES SARŠON A tjedan: srijeda 18:00h B tjedan: utorak 8:50 – 9:35h |
|
s.VESNA LAGETAR A tjedan: srijeda 9:50 – 10:35h B tjedan: srijeda 15:20 – 16:05 |
|
IVA LEŠ A tjedan: utorak u 18:45h B tjedan: utorak 9:50 – 10:30h |
|
SANJA JELENČIĆ A tjedan: četvrtak u 18:40h B tjedan: ponedjeljak u 9:50h |
|
BILJANA ŠEPINSKI A tjedan: četvrtak 11:35 – 12:20h B tjedan: ponedjeljak 17:05 – 17:50h |
|
ŽELJKA ČAČIĆ A tjedan: četvrtak u 18:00h B tjedan: ponedjeljak u 18:00h |
|
GEA BLEČIĆ NEZIROVIĆ A tjedan: četvrtak 16:15 – 17:00h B tjedan: ponedjeljak 10:45 – 12:15h |
Učenici mlađih razreda obilježavaju važne datume unutar svojih razrednih odjeljenja sa razrednim učiteljicama.
Aktivnosti učenika pratite u učeničkom kutku.