Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/09,86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 07/17. i 68/18, 98/19)

Osnovna škola „Milan Brozović „Kastav dana 01.10. 2020 . godine raspisuje

za  radno mjesto

1. TAJNIK/CA na neodredeno, puno radno vrijeme od 40 sati ukupnog  tjednog  radnog vremena uz uvjet probnog rada od 6 mjeseci

1 izvršitelj

UVJETI: Kandidati uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, moraju ispunjavati i posebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno člancima

105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, NN 86/09, NN 92/10, NN 105/10, 90/11, NN 5/12, NN 16/12, 94/13, 136/14, 152/14, 7/17 i 68/18, 98/19):

a. sveučilišni diplomski studij pravne struke ili specijalistički diplomski stručni studij javne uprave,

b. preddiplomski strucni studij upravne struke, ako se na natječaj ne javi osoba iz tocke a)

Uz vlastoručno potpisanu prijavu i zivotopis kandidati su obvezni priloziti:

• Presliku diplome odnosno dokaza o stečenoj stručnoj spremi, Presliku dokaza o drzavljanstvu, (domovnica, osobna iskaznica)
  • Elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana raspisivanja natječaja Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz cl. 106. Zakona s naznakom roka izdavanja i ne starije od dana raspisivanja natjecaja.

Radni odnos se zasniva na neodređeno puno radno vrijeme uz probni rad.

Preslike ne moraju biti ovjerene a odabrani kandidat dužan je prije sklapanja ugovora dostavti na uvid originalne dokumente.

Radni odnos se zasniva na neodređeno puno radno vrijeme uz probni rad.

Na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o pravu na koje se poziva.

Kandidati  koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s čl.102.stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN. br. 121/17) trebaju  uz prijavu dostaviti dokaze propisane čl.103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji , a koji su objavljeni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:(poveznica:

Nepotpune i nepravodobne prijave te prijave upućene elektroničkom poštom neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta iz natječaja  dostaviti osobno ili poslati na adresu:

OŠ Milan Brozović, Kastav , Skalini Istarskog tabora 3, 51215 Kastav, s naznakom „za Natjecaj“- Tajnik /tajnica.

Rok za dostavu prijava na ovaj natječaj je 8 dana od dana objave ovog natječaja.

Na web stranici škole os-kastav@os-mbrozovic-kastav.skole.hr pet dana prije dana određenog za testiranje objavit će se područje provjere , pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje te vrijeme i mjesto održavanja testiranja.

U prijavi na natječaj kandidat je obvezan navesti adresu elektroničke pošte, odnosno broj telefona  putem kojeg ce biti obaviješten o datumu i vremenu postupka vrednovanja.

Ako kandidat ne pristupi vrednovanju smatrat će se da je povukao prijavu na natjecaj

Prijavom na ovaj natječaj kandidat je suglasan i daje privolu za obradu danih osobnih podataka sukladno Općoj uredbi o  zaštiti osobnih podataka u svrhu natječajnog postupka.

O rezultatima natječaja kandidati će biti pravodobno obaviješteni putem web stranice Škole

Natječaj je objavljen na mreznim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mreznim stranicama i oglasnoj ploči škole

KLASA: 112-01/20-01/1

URBROJ. 2170-55-01-20-28

Kastav, 01.10. 2020.

Ravnateljica:

Sandra Krpan, prof.

objavio: Administrator   datum: 1. 10. 2020.