Glazbeni odjel pri OŠ "Milan Brozović" Kastav

Obavijest za roditelje prvašića u Glazbenom odjelu i raspored solfeggia za sve razrede!

Dragi roditelji!

Nastava solfeggia počinje 14. rujna. Do tada molim vas da slijedite ove upute kako bi naši prvašići mogli pratiti nastavu solfeggia online. Prvo je potrebno da se ulogirate na sljedeći link:

Kada se ulogirate na ovu web stranicu, u gornjem desnom kutu piše vam „Aktivacija O365 računa“.  Klikom na ovu ikonicu otvara se prozor u kojem vam se još jednom nudi siva ikonica „Aktivacija 0365 računa“. Klikom na tu sivu ikonicu otvara se prozor u kojem se traže korisnička lozinka i zaporka učenika. Tu lozinku i zaporku dobili ste prilikom prvog roditeljskog sastanka pri upisu u prvi razred od strane svoje redovne osnovne škole (to su korisničko ime i lozinka kojima ulazite u e-dnevnike učenika), a u slučaju da niste, morate ih tražiti u tajništvu vaše redovne škole.

Postoji mogućnost da vam se prilikom prijave otvori prozor sa velikim opisom uvjeta koji je potrebno spustiti do dna opisa i kliknuti na „Prihvati uvjete“.

Ako su vaša korisnička lozinka i zaporka učenika prihvaćene, nakon klika o prihvaćanju uvjeta, ulazite u CARNET office 365 koji će se automatski otvoriti. Na vašem kompjuteru prikazat će se nekoliko ikona s različitim imenom, no vama je bitna samo ikona koja se zove „Teams“. Kada klikom uđete u Teams čekate da vas mi (učiteljice solfeggia) dodamo u razred.

Kada vas prilikom termina solfeggia pozovemo putem video razgovora na vašem će se ekranu prikazati prozorčić dolaznog poziva, a vi samo kliknete na kamericu koja je u tom prozorčiću.

Sve ćemo to isprobati prvi školski sat koji će biti po rasporedu od 14. rujna nadalje onako kako su vam učitelji instrumenta javili.

Za svaki slučaj na dnu ove obavijesti prilažemo rapored nastave solfeggia obje učiteljice.

Molimo vas da se čim prije ulogirate u office 365 kako bismo do ponedjeljka mogli dodati sve učenike u svoje razrede.

Hvala na razumijevanju!

objavio: Tajana Dukić   datum: 9. 9. 2020.