ORGANIZACIJA RADA 1. NASTAVNOG DANA/TJEDNA

Poštovani roditelji,

Prvog nastavnog dana (6.9.2021.) redovna nastava:

• za učenike 3., 5. i 7. razreda započinje u 8,00 sati
  • za učenike 2., 4., 6. i 8. razreda u 13,30 sati.

Učenici razredne nastave ulazit će u školsku zgradu na donji ulaz (kroz produženi boravak), dok će učenici predmetne nastave ulaziti na glavni ulaz. Po učenike će doći razredne učiteljice i razrednici.

Učenici predmetne nastave moraju nositi masku u zajedničkim prostorima i u učionici.

Učenici će imati 2 školska sata (sat razrednika). Učenicima će biti podijeljeni školski udžbenici stoga je važno da ponesu školske torbe. Nakon 2 školska sata učenici su slobodni.

Školski sat će za cijelu nastavnu godinu trajati 45 minuta.

Za učenike 1. razreda, u ponedjeljak 6.9.2021. u 18,00 sati u školskoj dvorani „Matija Katalinić“, održat će se kratka priredba.

Kako bismo slijedili i poštovali upute o epidemiološkim mjerama, učenici 1. razreda u dvoranu ulaze u pratnji samo jednog roditelja, dok drugi roditelj program može pratiti s tribina. Sve odrasle osobe moraju nositi zaštitnu masku. Na ulazu u dvoranu roditeljima će biti podijeljene upute u pisanom obliku o održavanju nastave i potrebama za prvi tjedan. Nakon kratkog programa roditelji izlaze ispred dvorane, a učenici ostaju u dvorani sa svojom učiteljicom. Druženje i upoznavanje učenika trajat će 15-20 minuta. Nakon toga roditelji, ispred dvorane, preuzimaju učenike i odlaze svojim kućama.

Produženi boravak, za učenike 1. i 2. razreda započet će s radom 13.9.2021.

Sretan vam početak!

Ravnateljica Hedi Blašković

objavio: Administrator   datum: 3. 9. 2021.